«Ұлылар әлемі»

Бүгін, 2020 жылдың 27-ші мамыры, сағат 10:00-11:00 аралығында 8-11 сынып оқушылары арасында онлайн режимде ZOOM платформасы арқылы Республикалық «Абай оқулары» байқауының облыстық кезеңі болып өтті. Аталмыш байқаудың «Ұлылар әлемі» бағыты бойына біздің №8 орта мектебінің 8 «Ә» сынып оқушысы Асилбек Нұрай тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Қазымбек Индира Қуанышбайқызының жетекшілігімен қатынасып, берілген тақырыптар ішінен «Даланың дана ұлы» атты эссе жазып, өз шығармасына кемеңгер атамыздың ұлылығы мен даналығын  арқау етті. Біз де Нұрайдың бүгінгі жұмысынан үлкен нәтиже күтеміз.

Страница создана: 27.05.2020 12:26
Страница обновлена: 27.05.2020 12:26